7 Eylül 2010 Salı

Neşeli Günler ~ Banny Jeans Kampanyası (21/09/2010)BANNY JEANS MONOTEKS FIRMASININ TESCILLI MARKASI OLUP 1993 YILINDAN BU YANA RUSYA,UKRAYNA,MACARISTAN,YUNANISTAN VE DİĞER YURTDIŞI ÜLKELERDE BAŞARILI OLARAK SATIŞLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

MONOTEKS FIRMASI 1986 YILINDA TEKSTIL SEKTORUNE KUMAS SATISI ILE BASLAMIS OLUP GUNUMUZ DE JEAN URETIMI VE IHRACATI ILE TURK TEKSTIL SANAYISINDE BASARILI BIR SEKILDE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.

MONOTEKS TEKSTIL SAHIP OLDUGU ISTANBUL VE MALATYA FABRIKALARINDA AYLIK 80.000 ADETLIK URETIM MIKTARLARI VE SEKTORUN IHTIYAC DUYDUGU TUM SERVIS VE HIZMETLER ILE TURK TEKSTIL VE IHRACATINA HIZMETLERINI SURDURMEKTE AYRICA SAHIP OLDUGU BANNY JEANS MARKASI ILE GEREK YURT ICI GEREKSE YURT DISI SATISLARI ILE MUSTERILERINE KALITE VE HIZMET SUNMAKTADIR.

MONOTEKS TEKSTIL FIRMASI BANNY JEANS OLARAK TURKIYEDE KENDI BUNYESINDE SADECE http://www.bonnyjeans.com/ E-SATIŞ SİTESİ İLE SATILMAKTADIR.FIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE http://www.monoteks.com/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ...

Kampanya şartlarımız....

** Bloğumu izlemeye almanız
** http://www.bonnyjeans.com/ sitemize üye olmanız,fakat üye olurken firma kısmına benim blog adresimi(http://nesekilavuz.blogspot.com/) yazmanız gerekiyor. Önceden üye olan arkadaşların tekrar üye olması lazım.Yoksa hediye kazansanız dahi şansınızı kaybedersiniz.

** Kampanyamızı face veya bloğunuzda duyurup duyuru linkinizi burada paylaşmanız.

Kazanan 1 kişi beğendiği ürünü kendisi seçecektir.

SON KATILIM: 21/09/2010

Ayrıca sponsorumuz BONNY JEANS ve MONOTEKS'e çok teşekkürler..

Hepinize bol şanslar...http://nesekilavuz.blogspot.com/2010/09/neseli-gunler-bonny-jeans-kampanyas.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme